KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15889130
nr 1588 9130
Färgetsning
Joan Gardy Artigas (1938). Signerad, numrerad HC. Bildmått: 34x32 cm, yttermått inklusive ram: 79x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:38:16
200 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr